logo
arrow_upward

Novinky

Article detail

I. ČSR

Pozývame Vás na prednášku spojenú s besedou z cyklu Z českej histórie-osoby a udalosti 2018 venovanú 100. výročiu vzniku I. Československej republiky.

Article detail

Literárny e-magazín Knihy na dosah

tlačová správa - Literárny portál prináša rubriky, v ktorých dáva priestor renomovaným i začínajúcim autorom, ponúka súčasnú prózu, poéziu, komiks, recenzie, eseje, knižné tipy, rozhovory s inšpirujúcimi osobnosťami.

Article detail

Podujatia na apríl

Article detail

Moja prvá záložka

Pozvánka na tvorivé dielne pre žiakov zo Základnej školy, Okružná 17 v Michalovciach. Podujatie sa koná v rámci projektu Čítajme a tvorme v knižnici 2018. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Article detail

Náš odraz - obraz

Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach Vás pozýva na výstavu prác žiakov odboru propagačná grafika SOŠ sv. Cyrila a Metoda v Michalovciach. Výstava bude prístupná širokej verejnosti v čase otváracích hodín knižnice od 9. - do 30. apríla 2018. Vstup voľný.

Article detail

Kúp knihu pre knižnicu

V priestoroch Zemplínskej knižnice Gorazda Zvonického v Michalovciach počas Týždňa slovenských knižníc, v dňoch od 5.3. do 9.3. 2018 prebiehala akcia pod názvom Kúp knihu pre knižnicu. Čitatelia a návštevníci knižnice mali možnosť prispieť na nákup novej literatúry z ponuky kníhkupectva Panta Rhei a tak obohatiť knižničný fond. Počas akcie sa vyzberalo 167,62 eur. Nové knihy budú zaradené do knižničného fondu knižnice. Všetkým darcom ďakujeme.

Article detail

Zemplínsku knižnicu Gorazda Zvonického v Michalovciach podporil Fond na podporu umenia

Article detail

Burza kníh